اتاق کودک

اتاق کودک باشگاه ورزشی ملورین مکانی سرشار از شادی و انرژی با انجام بازهای فکری ، نقاشی ، قصه خوانی پذیرای کودکان دلبند شما می باشد . هدف این امر ایجاد آرامش و امنیت ، ارتقاء سطح سلامت جسمی و روحی مادران و کودکان عزیز می باشد.

تفکر غالب در مادران ایرانی صاحب فرزند خردسال این است که با وجود تمام وظایفی که برای نگهداری از کودک خود دارند، زمانی برای ورزش باقی نمی ماند.
واقعیتی که باید با آن رو به رو شویم این است که ما جوانتر نخواهیم شد و به مرور زمان با از دست دادن توان ماهیچه ای و عضلانی شاید تا چند سال آینده قادر نباشیم آن طور که میخواهیم پا به پای فرزندانمان فعالیت کنیم. تنها راه حل موجود، ورزش و تغذیه ی مناسب است تا بتوانیم با رسیدگی و مراقبت از بدنمان توان خود را برای همراهی در سالهای شکوفایی و پرانرژی فرزندانمان حفظ کنیم.
باشگاه ورزشی ملورین در این راستا آماده ی همکاری و همیاری با شما عزیزان می باشد. اتاق کودک باشگاه با فضایی شاد و امن، وسایل بازی و آموزشی و انواع فعالیت های آموزش خلاق در خدمت فرزندان دلبند شما می باشد. کودکتان را به ما بسپارید و با خیالی آسوده به انجام تمرینات ورزشی خود بپردازید.
فراموش نکنید زمانی را که امروز در کنار کودکتان صرف ورزش می کنید، قدرتی است که برای دویدن کنار نوجوان پرشور فردایتان به دست می آورید.